Audi uderzyło w drzewo. Nie żyje 25-letni kierujący

25-letni kierujący samochodem audi zmarł w wyniku obrażeń odniesionych, po tym jak kierowane przez niego auto rozbiło się na drzewie. Do tragedii doszło wczoraj wieczorem na drodze między Nową Karczmą a Trzepowem w powiecie kościerskim.

Do zdarzenia doszło przed godziną 20:00. Kościerskie służby zostały powiadomione o wypadku na drodze łączącej Nową Karczmę z Trzepowem. Osobowe audi uderzyło w przydrożne drzewo. Na miejsce skierowano strażaków z JRG Kościerzyna, OSP Nowa Karczma i OSP Grabowo Kościerskie, a także zespół PRM i policjantów.

Strażacy zajęli się wykonaniem dostępu do zakleszczonego w rozbitym aucie kierującego oraz jego ewakuacja. Tutaj konieczne okazało się m.in. całkowite odcięcie dachu narzędziami hydraulicznymi. 25-latek trafił pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego. Jednakże obrażenia jakich doznał okazały się śmiertelne.

Wstępne ustalenia wskazują, że kierujący stracił panowanie nad autem, które z nieznanych przyczyn zjechało na przeciwny pas jezdni, a następnie rozbiło się na przydrożnym drzewie. Po wykonaniu czynności dochodzeniowych przez prokuratora i policję, strażacy uprzątnęli miejsce wypadku, zebrali też rozrzucone elementy pojazdu.

Foto nagłówkowe: OSP KSRG Nowa Karczma

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *