Dachowanie samochodu osobowego w miejscowości Ulatowo-Pogorzel

27 listopada bieżącego roku około godz. 13:35 na drodze powiatowej doszło do wypadku samochodu osobowego w miejscowości Ulatowo-Pogorzel gm. Jednorożec.

W chwili przybycia straży pożarnej wrak pojazdu leżał częściowo na jezdni i poboczu drogi. Samochód osobowy marki Peugeot uderzył w drzewo, a następnie dachował. Przytomny kierowca był zakleszczony w aucie.

Strażacy po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i zamknięciu całkowicie ruchu drogowego przystąpili do wykonania dostępu do osoby poszkodowanej przy użyciu specjalistycznych narzędzi hydraulicznych.

Po ewakuacji poszkodowany mężczyzna został przewieziony karetką pogotowia do przasnyskiego szpitala, a następnie za pomocą śmigłowca LPR został przetransportowany do szpitala w Warszawie.

Po zakończeniu prac przez grupę operacyjną Policji wrak pojazdu z pozostałościami został zabrany przez autoholowanie oraz otwarto ruch drogowy w obu kierunkach.

W wyniku wypadku całkowitemu zniszczeniu uległ samochód osobowy Peugeot 206.

W działaniach ratowniczych uczestniczyły: Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Przasnysza, Ochotnicze Straże Pożarne KSRG: Jednorożec i Ulatowo Pogorzel.

Źródło i foto: Komenda Powiatowa PSP Przasnysz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *