Mundurowi dla Franka – I Charytatywny Turniej Służb Mundurowych piłki nożnej o puchar Komendantów Powiatowych Państwowej Straży Pożarnej i Policji.

„Choć sprawiam wrażenie zdrowego chłopca, będę chory do końca życia” Mały Franek zmaga się z chorobą metaboliczną „acydurią metylomalonową”. Niestety rodzina malucha nie jest w stanie pokryć kosztów leczenia. Druhowie z OSP Kobyłka postanowili pomóc!

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kobyłce zapraszają na  I Charytatywny Turniej Służb Mundurowych piłki nożnej o puchar Komendantów Powiatowych Państwowej Straży Pożarnej i Policji. Wpisowe z turnieju w całości zostanie przeznaczone na leczenie Franka oraz na cele statutowe Polskiego Stowarzyszenia pomocy chorym na Fenyloketunorię i Choroby Rzadkie „Ars Vivendi”. Turniej odbędzie na boisku Szkoły nr 3 w Kobyłce 18 i 19 maja. Do udziału zapraszamy wszystkich mundurowych!

Wszelkie pytania prosimy kierować pod numery telefonów:
Dh. Natalia Spinek 505430052
Dh Sebastian Pilipczuk 723663018

Zgłoszenia prosimy wysyłać mailowo mundurowidlafranka@gmail.com
Zgłoszenie powinno zawierać nazwę drużyny, kapitana z numerem kontaktowym oraz listę zawodników.
Opłata startowa wynosi 250 zł od drużyny max dziesięcioosobowej i należy ją uiścić na konto
Polskiego Stowarzyszenie Pomocy Chorym na Fenyloketonurię i Choroby Rzadkie „Ars Vivendi” 03 1240 2887 1111 0010 2808 7093
W tytule prosimy umieścić „na cele statutowe”.

 

Link do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/892699504395016/

One Reply to “Mundurowi dla Franka – I Charytatywny Turniej Służb Mundurowych piłki nożnej o puchar Komendantów Powiatowych Państwowej Straży Pożarnej i Policji.”

  1. Super to miłe ze koledzy stworzyli taka pomoc No a gdzie jest służba zdrowia dlaczego rodzice małego Frania musza żyć w ciągłym stresie dlaczego leki dla takich chorych nie są refundowane Wstyd pomagają uchodźcom narkomanom panowie z rzadu żyją ponad standard pobierają milionowe nagrody a to maleństwo jest zagrożone do końca życia. PIS obudź się nie obiecuj jabłka na więrzbie przed wyborami dostrzeże naprawdę ludzi potrzebujących to samo oszust ksiądz Rydzyk gdzie twoje miłosierdzie do bliźniego bo jak na razie masz ale do kasy która wyrywać z naiwnych emerytów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *