Pomóż strażakowi w powrocie do zdrowia

Koledzy 30-letniego Łukasza, strażaka z Łowicza, który pół roku temu uległ wypadkowi chcą pomóc w sfinansowaniu jego rehabilitacji. W tym celu założyli zbiórkę pieniężną na portalu Siepomaga.pl.

Łukasz jest strażakiem, pełni służbę w Państwowej Straży Pożarnej w Łowiczu. W połowie czerwca ubiegłego roku uległ nieszczęśliwemu wypadkowi.

W czasie ćwiczeń strażackich, Łukasz najprawdopodobniej się poślizgnął i upadł na brzuch. Krzyknął, że nie może się podnieść. Natychmiast trafił do szpitala. Wszyscy byliśmy w szoku, kiedy dowiedzieliśmy się, że Łukasz złamał kręgosłup. Nie miał też czucia w rękach i nogach. Jego uraz był na tyle poważny, że trafił od razu na stół operacyjny – wspominają koledzy ze służby.

Dzięki dotychczasowemu leczeniu jego stan zaczął się poprawiać. Odzyskał już czucie w rękach. Wciąż walczy o to, aby ponownie stanąć na nogi. Na szczęście, w wyniku wypadku nie doszło do przerwania rdzenia kręgowego, a stłuczenia. To daje ogromne szanse na powodzenie rehabilitacji i powrót Łukasza do zdrowia.

Taka możliwa jest jedynie w specjalistycznym ośrodku. Problemem jest jednak wysoki koszt pobytu. Jeden miesiąc w takim ośrodku kosztuje ponad 10 tysięcy złotych.

Staramy się i zrobimy wszystko, aby pomóc naszemu koledze i zebrać środki na jego półroczną opiekę w centrum rehabilitacyjnym. Łukasz pomógł w czasie pełnienia służby wielu osobom, uratował niejedno życie. Wierzymy, że dobro, które niósł do niego wróci, a on sam wkrótce znowu będzie mógł nieść pomoc – napisali na stronie zbiórki koledzy Łukasza.

Wszelkie informacje na temat pomocy dla Łukasza Sędala dostępne są na stronie zbiórki. Wystarczy kliknąć w poniższy banner.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *