Pow. bocheński: Auto uderzyło w przepust. 4 mężczyzn nie żyje

Tragicznie rozpoczął się weekend na drogach Małopolski. W nocy, w powiecie bocheńskim czterech młodych mężczyzn zginęło, po tym jak ich auto uderzyło w przepust. Trzej zmarli na miejscu, czwarty kilka godzin później w szpitalu.

Do wypadku doszło wczoraj przed północą w Baczkowie koło Bochni na drodze wojewódzkiej 965. Osobowym peugeotem podróżowało czterech mężczyzn. Kierującym był 24-latek. Auto wypadło z drogi i uderzyło w betonowy przepust.

Na miejsce wypadku skierowano służby ratownicze, w tym zastępy PSP z JRG w Bochni oraz jednostki OSP z Dziewina, Baczkowa i Proszówki. W celu wykonania dostępu do poszkodowanych, strażacy użyli sprzętu hydraulicznego. Niestety, na miejscu wypadku stwierdzono zgon trzech mężczyzn, w tym 24-letniego kierującego i pasażerów w wieku 33 i 38 lat. Czwartego z mężczyzn do szpitala przetransportował zespół HEMS Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Tam w wyniku odniesionych obrażeń zmarł nad ranem.

Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci i prokurator, którzy ustalać będą szczegółowe okoliczności i przyczyny wypadku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *