Premiera teledysku „Strażaku To Ty”

Minęły nieco ponad dwa tygodnie od nagrania, a już możemy pokazać najnowszy klip rapera Mato do singla promującego jego płytę „Personalny Instynkt”. Jest on poświęcony służbie strażackiej. Nie brak w nim wątków edukacyjnych.

Wczoraj odbyła się internetowa premiera klipu do Strażaku To Ty, najnowszej piosenki rapera Mato. Teledysk do utworu nagrany został zaledwie dwa tygodnie temu w podwarszawskim Lesznie. Nie mógłby powstać bez ogromnego zaangażowania strażaków i młodzieżówki działającej przy jednostce. Oprócz wykonawcy i strażaków, w nagraniach wystąpiła także Emilia Buczyńska związana ze stowarzyszeniem Warszawska Grupa Luka&Maro, szerzej znana jako Chyża, autorka wierszy o tematyce strażackiej. Emilia jest również autorką tekstu piosenki. Strażaku To Ty wspólnie z Mato wykonali Metisza i Dzasiana

Strażaku To Ty, jest drugim singlem zapowiadającym najnowszą płytę rapera, która wkrótce powinna zostać wydana. Klip z piosenką opowiadającą o trudnej, odpowiedzialnej służbie strażackiej opublikowany został na kanale YouTube rapera.W ciągu kilkunastu godzin zaliczył już blisko 1,5 tys. wyświetleń. Licznik wciąż bije. W tekście bez trudu znajdziemy kilka wątków edukacyjnych.

Zachęcamy do przesłuchania kolejnego już rapu, skierowanego do wszystkich strażaków. Ocenę pozostawiamy czytelnikom.

Fotografia nagłówkowa: Screen YouTube/MatoOfficial

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *