Śmiertelny wypadek w Stobiernej pod Rzeszowem

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło dzisiaj w Stobiernej koło Rzeszowa. Kierujący oplem, na prostym odcinku drogi, czołowo zderzył się z samochodem ciężarowym. W wyniku odniesionych obrażeń kierujący oplem zginął na miejscu.

Do wypadku doszło dzisiaj przed godz. 9 na drodze powiatowej w miejscowości Stobierna. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący oplem insignią, 50-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego, jadąc w kierunku Stobiernej, na prostym odcinku drogi, zjechał nagle na przeciwległy pas i czołowo zderzył się z jadącym z przeciwnego kierunku samochodem ciężarowym marki Man.

Na miejsce wypadku wezwano służby ratownicze, m.in. strażaków z Rzeszowa i miejscowej OSP oraz zespół ratownictwa medycznego. Ratownicy po zabezpieczeniu miejsca wypadku przystąpili do wykonania dostępu do poszkodowanego kierującego insignią, którego następnie ewakuowano z pojazdu. 50-letni kierujący oplem, w wyniku odniesionych obrażeń zginął na miejscu. Jak ustalili policjanci, kierujący samochodem ciężarowym, 41-letni mieszkaniec Rzeszowa, był trzeźwy.

Foto: KMP Rzeszów

Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia okoliczności wypadku. Droga powiatowa z Medyni do Stobiernej była całkowicie zablokowana przez kilka godzin.

Fotografia nagłówkowa: KMP Rzeszów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *