Tragiczny powrót ze studniówki

Szczycieńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj nad ranem na trasie Dąbrowy – Myszyniec. Samochód osobowy uderzył w drzewo. Zginął 19-letni kierujący, pasażerka trafiła do szpitala.

W poniedziałek (20.01.2020) wcześnie rano około godz. 5:30 służby ratownicze ze Szczytna przyjęły zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na trasie Dąbrowy – Myszyniec. Na miejsce natychmiast został skierowany patrol ruchu drogowego, jednostki straży pożarnej i zespoły ratownictwa medycznego.

Policja w Szczytnie

Jak ustalili wstępnie funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia, 19-letni kierujący jadąc prostym odcinkiem drogi nagle z niej zjechał i uderzył w drzewo. W wyniku zderzenia auto rozpadło się na kawałki. W wyniku odniesionych obrażeń 19-letni mieszkaniec Olecka zginął na miejscu, natomiast pasażerka z obrażeniami została przetransportowana do szpitala w Ostrołęce. Gdy ratownicy dotarli na miejsce, dziewczyna znajdowała się poza pojazdem, była przytomna.

Wiadomo, że 19-latek wraz z koleżanką wracali ze studniówki. Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora szczegółowo ustalają okoliczności i przyczyny wypadku.

Foto nagłówkowe: Policja w Szczytnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *