Tragiczny wypadek na „dziesiątce”. Pojazdy stanęły w ogniu

45-letnia kobieta zginęła w wyniku zderzenia czołowego suzuki z ciężarowym mercedesem. W wyniku zderzenia oba pojazdy niemal doszczętnie spłonęły.

Do wypadku doszło wczoraj tuż po godzinie 10:00 na krajowej dziesiątce w miejscowości Wólka koło Lipna. Zderzyły się osobowe suzuki jadące od strony Sierpca i ciągnik siodłowy marki Mercedes z naczepą, poruszający się od strony Torunia.

Według wstępnych ustaleń policji wynika, że do zderzenia doszło, gdy pojazd osobowy z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas jezdni – informuje podkom. Monika Małkińska, oficer prasowy lipnowskiej policji.

Po zderzeniu oba auta stanęły w ogniu. Kierowca samochodu ciężarowego zdołał samodzielnie opuścić pojazd. Kierująca suzuki była uwięziona w swoim samochodzie. Na miejsce wezwano strażaków z JRG w Lipnie oraz OSP z Wólki, Wioski i Skępego, a także zespół ratownictwa medycznego i policjantów.

Foto: KPP w Lipnie

Pierwsi na pomoc ruszyli świadkowie zdarzenia, którzy nieskutecznie próbowali ugasić pożar, a także dostać się do uwięzionej w aucie kobiety. Pożar został ugaszony dopiero przez strażaków, oba auta spłonęły niemal całkowicie. 45-letnia kierująca autem zginęła na miejscu.

Foto nagłówkowe: KPP w Lipnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *