Tragiczny wypadek na granicy powiatów. Auto uderzyło w drzewo, 2 osoby zginęły

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj na pograniczu powiatów rawickiego i krotoszyńskiego. Na łuku drogi łączącej Smolice z Rogożewem samochód osobowy wypadł z trasy i uderzył w drzewo. Dwaj mężczyźni zginęli na miejscu.

Do wypadku doszło przed godziną 20:00. Na miejsce skierowano służby ratownicze z obu powiatów. Na miejscu ratownicy zastali zniszczone auto, które wcześniej rozbiło się na drzewie. Samochodem podróżowało dwóch mężczyzn. Obaj zostali zakleszczeni. Działania ratowników polegały na wykonaniu dostępu do poszkodowanych, poprzez usunięcie dachu. Obrażenia jakich doznali nie dawały im jednak szans na przeżycie. 34-letni kierujący oraz 22-letni pasażer zginęli na miejscu.

Obaj byli obywatelami Mołdawii, którzy od nie dawna mieszkali w powiecie rawickim. Jak wstępnie ustalono ford jechał od strony Smolic. Po wyjściu z łuku, z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn, kierowca forda stracił panowanie nad autem, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. Szczegółowe okoliczności i przyczyny wypadku ustalają rawiccy policjanci pod nadzorem prokuratora i przy udziale biegłych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *