Tragiczny wypadek pod Gnieznem. Zginęli dwaj nastolatkowie

Do śmiertelnego wypadku doszło w niedzielę w nocy, 26 lipca, na drodze w miejscowości Lednogóra w powiecie gnieźnieńskim. Osobowy peugeot uderzył w drzewo. Życia dwóch młodych pasażerów nie udało się uratować.

Gnieźnieńskie służby o zdarzeniu na drodze w miejscowości Lednogóra zostały powiadomione kilka minut po godzinie 3:00 w nocy. Na miejsce skierowano zastępy straży pożarnych, zespoły ratownictwa medycznego i jednostki policji. Jak ustalono, do wypadku doszło na prostym odcinku drogi. Autem kierował 21-letni mężczyzna. Z niewyjaśnionych, jak na razie, przyczyn kierowane przez niego auto wypadło z jezdni i uderzyło w przydrożne drzewo. W chwili wypadku pojazdem podróżowało jeszcze dwóch młodych mężczyzn w wieku 17 i 19. Wszyscy to mieszkańcy gminy Łubowo.

Po udzieleniu niezbędnej pomocy na miejscu wypadku, mężczyzn przewieziono do szpitali. Niestety, w godzinach przedpołudniowych 17 i 19-letni pasażerowie peugeota zmarli. Na razie nie wiadomo, czy kierujący autem, w chwili zdarzenia był trzeźwy. Ustalą to dopiero badania.

Wszystkie okoliczności tragedii wyjaśniać będzie policja pod nadzorem prokuratora.

Fotografia nagłówkowa: KPP Gniezno

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *