Tragiczny wypadek pod Puławami. Nie żyje kierujący BMW

41-letni kierujący BMW X3 zginął w wyniku zderzenia czołowego z ciągnikiem siodłowym DAF. Do wypadku doszło wczoraj wieczorem na krajowej 12. w Kajetanowie koło Puław.

Do wypadku doszło wczoraj tuż po godzinie 18:00 w Kajetanowie na drodze krajowej nr 12 między Puławami a Zwoleniem. Czołowo zderzyły się BMW X3 i ciągnik siodłowy DAF z naczepą. Na miejsce skierowano strażaków, zespoły ratownictwa medycznego oraz policjantów.

Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący BMW X3, jadąc od strony Radomia wyprzedzał ciąg pojazdów poruszających się przed nim. Na łuku drogi wyniosło go na lewy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z jadącym od strony Puław ciągnikiem siodłowym marki Daf. W wyniku zderzenia obydwa pojazdy wypadły z drogi i znalazły się w pobliskim rowie a BMW dachowało.

Zakleszczonego we wraku auta kierowcę BMW, za pomocą specjalistycznego sprzętu z wydostali strażacy. Mimo natychmiast podjętej akcji reanimacyjnej, nie udało się uratować życia 41-letniego mieszkańca Lublina. Drugi z kierowców, 56-letni mieszkaniec gminy Końskowola nie odniósł poważnych obrażeń. Był trzeźwy.

Krajowa dwunastka była zablokowana przez kilka godzin, ruch skierowano na objazdy.

Foto: Policja Puławy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *