Tragiczny wypadek we Włokach koło Koszalina

36-letni mężczyzna zginął, po tym jak kierowane przez niego auto uderzyło w drzewo, a następnie skarpę rowu i niemal złamało się w pół. Do tego zdarzenia doszło w niedzielę po południu w miejscowości Włoki koło Koszalina.

Około godziny 14:35 strażacy z Koszalina zostali powiadomieni o wypadku w miejscowości Włoki (gm. Świeszyno). Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z JRG-2 Koszalin i zastęp OSP Świeszyno, a także zespół PRM i policjantów. Na miejscu okazało się, że osobowy mercedes uderzył w drzewo, od którego się odbił, a następnie uderzył w skarpę rowu. W wyniku zderzenia auto niemal złamało się w pół. Jak się okazało, w aucie uwięziona jest jedna osoba.

Strażacy wykorzystując specjalistyczny sprzęt wykonali dostęp i ewakuowali poszkodowanego kierującego. Stwierdzono u niego brak podstawowych funkcji życiowych. Pomimo podjętej reanimacji nie udało się go uratować. 36-letni mężczyzna zginął na miejscu.

Lokalna droga między Włokami a Świeszynem była przez kilka godzin zablokowana. W tym czasie wykonano czynności niezbędne do ustalenia przyczyn i okoliczności zdarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *