Uderzył w drzewo, auto rozerwane na pół

Do tragicznego wypadku doszło w piątek nad ranem w okolicach Gierzwałdu koło Ostródy. 23-letni kierujący bmw zginął w wyniku uderzenia w drzewo. Jego auto zostało całkowicie zniszczone.

Wczoraj, około 4:30 strażacy z Ostródy i Gierzwałdu zostali powiadomieni o wypadku na drodze wojewódzkiej 542 między Rychnowem a Gierzwałdem. Doszło tam do zderzenia auta osobowego z drzewem. Na miejscu interweniowały dwa zastępy JRG PSP Ostróda oraz dwa zastępy OSP Gierzwałd.

Ratownicy, którzy przybyli na miejsce zastali na jezdni niemal rozerwane w połowie BMW. Jak ustalono autem poruszał się jedynie 23-letni kierujący. Jego ciało znajdowało się poza wrakiem pojazdu. Młody mężczyzna nie miał szans na przeżycie. Jak informuje policja do tak tragicznych skutków tego wypadku przyczyniła się duża prędkość z jaką jechał 23-latek.

Droga, na której doszło do tragedii była zablokowana przez kilka godzin. Ostródzcy policjanci, pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku. Działania na miejscu prowadziły zastęp ratowniczo-gaśniczy i ratowniczo-rozpoznawczy z JRG PSP w Ostródzie oraz zastęp ratowniczo-gaśniczy i techniczny z OSP w Gierzwałdzie. Zadaniem strażaków było zabezpieczenie i oświetlenie miejsca wypadku, neutralizacji rozlanych płynów eksploatacyjnych.

Foto: Policja w Ostródzie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *