Zaręczyny w strażackim stylu

Daniel jest strażakiem w OSP Reszki pod Ostródą w woj. warmińsko-mazurskim. Z Katarzyną znają się właściwie od zawsze, ale parą są od zaledwie 4 miesięcy. W pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia odbyły się zaręczyny. Oczywiście w strażackim stylu.

Katarzyna ma 22 lata, Daniel 21. On mieszka w Reszkach koło Ostródy, ona 50 kilometrów od tej miejscowości. Jednak znają się od wielu lat. A to dlatego, że Kasia często przyjeżdżała do rodziny w Reszkach. Parą są od zaledwie czterech miesięcy. Im wystarczyło, aby myśleć o wspólnej przyszłości. W minioną środę odbyły się zaręczyny.

Jak opowiada Daniel, Katarzyna tego dnia przyjechała na osiemnaste urodziny jego brata. O godzinie 16:30 dostałem alarmowanie i zawyła syrena. Kasia oczywiście pogniewana na mnie, że sama będzie musiała iść na urodziny, a jak zobaczyła jak zajeżdżamy naszym wozem to zaniemówiła i powiedziała tak.

Całe wydarzenie zostało nagrane przez przyjaciół pary. Danielowi i Katarzynie życzymy samych szczęśliwych chwil na Nowy Rok i kolejne wspólne lata.

Foto nagłówkowe i wideo: Nadesłane

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *