Manekiny Ruth Lee w akcji. Konkurs dla jednostek PSP i OSP!

Trwa konkurs pn. „Manekiny Ruth Lee w akcji”, skierowany jest do jednostek PSP i OSP, w którym do wygrania jest profesjonalny, pełnowymiarowy manekin ewakuacyjny Ruth Lee, wart kilka tysięcy złotych! Co ważne, zwycięska jednostka będzie miała możliwość wyboru manekina spośród trzech modeli: Multi Trauma, Body Recovery oraz Duty Range.

Konkurs ma na celu promowanie skutecznych praktyk i narzędzi treningowych, które przyczyniają się do poprawy efektywności i bezpieczeństwa prowadzonych szkoleń. Mogą wziąć w nim udział wszystkie jednostki OSP i PSP posiadające zdjęcia z treningów, podczas których były wykorzystywane manekiny Ruth Lee. Fotografie powinny prezentować różnorodne scenariusze, zachowywać realizm wykorzystania i odzwierciedlać możliwości treningowe, jakie stwarzają fantomy.

Konkurs wygra ta jednostka, której zdjęcie/zdjęcia zdobędą największą liczbę głosów w głosowaniu publicznym na portalu społecznościowym Facebook MEDline. Fotografie należy przesłać na adres marketing@medline.pl, dołączając do nich formularz zgłoszeniowy oraz zgodę na wykorzystanie wizerunku, które można pobrać na stronie konkursu: www.manekinyszkoleniowe.pl/konkurs. Zgłoszenia przyjmowane będą do 29 marca.

Jest o co walczyć!

Każdy z modeli daje inne możliwości treningowe i pozwala przygotować odmienne pozoracje odzwierciedlające realne zdarzenia. Fantomy Ruth Lee są najlepszymi manekinami szkoleniowymi do profesjonalnych treningów z obszaru ratownictwa oraz ewakuacji – wykorzystywane są w szkoleniach służb na całym świecie. Każdy model manekina dedykowany jest innemu rodzajowi szkolenia i pozwala realizować różnorodne scenariusze treningowe.

Na tym jednak nie koniec, bo podczas drugiego etapu konkursu do wygrania będzie fantom szkoleniowy dziecka Ruth Lee Duty Range! Zdobędzie go ta jednostka, która weźmie udział w głosowaniu, a także prześle najlepszy scenariusz szkoleniowy z wykorzystaniem manekina.

Więcej informacji o konkursie, a także regulamin i formularze zgłoszeniowe można odnaleźć na stronie organizatora – firmy MEDline: www.manekinyszkoleniowe.pl/konkurs.

Źródło, Foto: Materiały organizatora (medline.pl)


Napisz do autora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »