Mrągowo: Auto uderzyło w drzewo i spłonęło. Kierowca nie żyje

Tragiczny wypadek na trasie łączącej Kętrzyn z Mrągowem. W okolicach miejscowości Szestno auto osobowe uderzyło w drzewo i stanęło w ogniu. Osoba kierująca autem poniosła śmierć na miejscu.

Do tragicznego zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej 591 miedzy Kętrzynem a Mrągowem. W poniedziałek (12.09) około 17:30 mrągowscy strażacy zostali powiadomieni o wypadku w okolicach miejscowości Szestno. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy ratowniczo-gaśnicze PSP z Mrągowa i jednostkę OSP Szestno. Do zdarzenia udał się również zespół ratownictwa medycznego i jednostki policjanci.

Na miejscu okazało się, że samochód osobowy marki Toyota RAV 4 uderzył w drzewo i zapalił się. Jak ustalono, w płonącym aucie uwięziona jest jedna osoba – kierujący autem. Pożar ugaszono przy użyciu piany gaśniczej. W wyniku pożaru auto spłonęło niemal doszczętnie. Osoby kierującej autem nie udało się uratować.

Droga wojewódzka w pobliżu miejsca zdarzenia była przez kilka godzin zamknięta dla ruchu. W tym czasie służby zajmowały się dogaszaniem pożaru, ustalaniem tożsamości ofiary oraz okoliczności i przyczyn powstania wypadku. W akcji ratowniczo-gaśniczej uczestniczyły trzy zastępy PSP i OSP, a także oficer operacyjny z Komendy Powiatowej PSP w Mrągowie.

Fotografia nagłówkowa: OSP Szestno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »