Gościszewo. Auto uderzyło w drzewo. 3 osoby zginęły

Trzej mężczyźni w wieku 16 i 22 lata zginęli w wypadku, do którego doszło w nocy na drodze gminnej między Gościszewem a Węgrami w powiecie sztumskim na Pomorzu. Kierowany przez nastolatka mini cooper rozbił się na drzewie.

Gościszewo. Około godziny 1:00 w nocy z piątku na sobotę (14/15.07) ze Sztumu w województwie pomorskim przyjęli zgłoszenie o wypadku na drodze gminnej między miejscowościami Gościszewo i Węgry. Na miejsce skierowano zastępy PSP i OSP.

Jak się okazało po przybyciu na miejsce samochód osobowy, na prostym odcinku drogi, uderzył w przydrożne drzewo. Autem podróżowały trzy osoby w młodym wieku. Strażacy zabezpieczyli miejsce wypadku, wykonali dostęp do poszkodowanych oraz ewakuowali ich z wraku pojazdu.

Obrażenia jakich doznał kierujący i dwaj jego pasażerowie okazały się śmiertelne. Jak ustalono autem kierował 16-letni chłopak, zaś jego pasażerowie mieli po 22 lata. Wszyscy zginęli na miejscu.

Po zakończeniu akcji ratowniczej policjanci zajęli się ustalaniem okoliczności i przyczyn wypadku. Czynności te realizowane są pod nadzorem prokuratora. Mundurowi ustalają m.in. w jaki sposób auto trafiło w ręce nieposiadającego uprawnień do kierowania nastolatka.

Foto: KPP Sztum


Napisz do autora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »