Teodorowo. Dwie ofiary zderzenia aut

Dwie osoby poniosły śmierć, a kolejne trzy zostały ranne w zderzeniu dwóch aut w miejscowości Teodorowo koło Konina. Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór na krajowej dwudziestce piątce. Jedno z aut spłonęło.

Teodorowo. W czwartek (7.09) o godzinie 21:35 strażacy z Konina przyjęli zgłoszenie o wypadku z udziałem dwóch aut na drodze krajowej nr 25 w miejscowości Teodorowo. Na miejsce udali się strażacy z konińskich jednostek PSP oraz druhowie ze Ślesina i Szyszyńskich Holendrów.

Po dojeździe pierwszych jednostek ustalono, że w zdarzeniu brały udział dwa pojazdy i sześć osób, które nimi podróżowały. W skutek zderzenia auta znalazły się poza jezdnią.

Samochodem osobowym marki Opel podróżowały cztery osoby, natomiast Skodą dwie – informują strażacy z KM PSP w Koninie.

Z chwilą przyjazdu strażaków skoda była w całości objęta pożarem. Strażacy ugasili pożar.

W wyniku prowadzonych działań przy palącej się Skodzie zauważono częściowo zwęglone ciało mężczyzny oraz w środku zwęglone ciało kobiety – przekazuje straż pożarna.

Pozostałym uczestnikom zdarzenia pomocy udzielały dojeżdżające na miejsce wypadku zespoły ratownictwa medycznego. Do szpital trafiły trzy osoby z samochodu marki Opel.

Po zakończeniu działań ratowniczych do pracy przystąpili policyjni dochodzeniowcy. Pod nadzorem prokuratora wyjaśniają oni szczegółowe okoliczności i przyczyny wypadku.

Fotografia nagłówkowa: KM PSP Konin


Napisz do autora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »