Włamanie do remizy w Kondratach. Zginął sprzęt o wartości kilku tys. zł

Nieustaleni dotąd sprawcy włamali się do budynku remizy OSP w miejscowości Kondraty koło Biłgoraja w województwie lubelskim. Do zdarzenia doszło prawdopodobnie w nocy z poniedziałku na wtorek. Zginęła pilarka do drewna i kompresor. Wartość sprzętu określono na około 4 tys. złotych.

O włamaniu do remizy w Kondratach (gmina Goraj) poinformowały lokalne media. Według biłgorajskich portali informacyjnych do włamania miało dojść w miniony weekend lub w nocy z poniedziałku na wtorek (30/31.10). Informacje te potwierdziła mediom asp. Joanna Klimek oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

Mundurowi zostali powiadomieni o zaistniałym włamaniu i kradzieży. Obecnie prowadzą czynności zmierzające do ustalenia okoliczności zdarzenia, jak również ustalenia jego sprawców. Ustalono, że ze strażnicy zniknęła m.in. pilarka spalinowa do drewna oraz kompresor. Wartość zrabowanego mienia oszacowano na około 4 tys. złotych. O samych okolicznościach włamania niewiele wiadomo.

Biłgorajscy policjanci apelują o przekazywanie wszelkich informacji, które mogą pomóc w ustaleniu sprawców włamania i kradzieży. My dołączając do apelu przypominamy o zachowaniu ostrożności przy okazyjnych zakupach podobnego sprzętu.

Fotografia nagłówkowa, ilustracyjna: Policja.pl


Napisz do autora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »