2. edycja Razem dla Strażaków z OSP zakończona. Zebrano ponad 0,5 mln złotych

575 670 zł taką kwotą zamknęła się tegoroczna edycja akcji portalu Siepomaga.pl „Razem dla Strażaków z OSP”. Trwająca nieco ponad miesiąc akcja zakończyła się we wtorek. W ramach kampanii druhowie założyli 82 skarbonki. Odnotowano blisko 3 tys. wpłat.

Tegoroczna – druga już – edycja akcji Razem dla Strażaków z OSP dobiegła końca. Kampania organizowana przez portal Siepomaga.pl polegała na zakładaniu specjalnych wirtualnych skarbonek przez przedstawicieli ochotniczych straży pożarnych. Do tych skarbonek druhowie zbierali pieniądze, z przeznaczeniem na cele statutowe OSP. Ostatecznie na stronie internetowej akcji druhowie założyli 82 skarbonki.

Na tym nie koniec, bowiem trzy jednostki, które w swoich skarbonkach zebrały najwyższe kwoty, otrzymają od organizatora akcji darowizny w wysokości 20 000 zł, 10 000 zł i 5 000 zł. Pieniądze wspomogą zakup samochodów pożarniczych, sprzętu ratowniczego, umundurowania i sprzętu ochrony indywidualnej. Część jednostek przeznaczy zebrane pieniądze na organizację różnych wydarzeń, bądź bieżącą działalność.

Organizatorzy akcji jeszcze jej nie podsumowali. Natomiast z informacji jakie znajdują się na stronie akcji wynika, że edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Ogółem udało się zebrać zawrotną kwotę 575670 złotych. Dokonano 2932 wpłaty do skarbonek, a wysokość wpłat wahała się od kilku złotych do aż 10 tys. złotych. Najwyższe wsparcie zebrały skarbonki OSP w Rzozowie (89230 zł), Radziszowie (85200 zł) i Krzywaczce (82700 zł). Jednostki te planują przeznaczyć pieniądze ze swoich skarbonek na zakup quada i sprzętu oraz dwóch samochodów pożarniczych.

PortalStrazaka.pl – po raz drugi włączył się w promocję akcji Razem dla Strażaków z OSP.

Fotografia nagłówkowa, ilustracyjna: Materiały promocyjne, Siepomaga.pl

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Razem dla Strażaków z OSP. Ruszyła druga edycja akcji Siepomaga.pl


Napisz do autora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »