Razem dla Strażaków z OSP. Ruszyła druga edycja akcji Siepomaga.pl

Portal zbiórkowy Siepomaga.pl zainaugurował drugą edycję kampanii, której celem jest wsparcie OSP. W ramach akcji Razem dla Strażaków z OSP druhowie mogą już zakładać skarbonki, w których zbierają pieniądze na wsparcie swoich inicjatyw. Dla najlepszych przewidziano nagrody pieniężne.

W poniedziałek (8.04) portal Siepomaga.pl zainaugurował drugą edycję kampanii Razem da Strażaków z OSP. Jest to ogólnopolska zbiórkę środków na rzecz jednostek OSP.

Nasz cel jest prosty! Chcemy zebrać środki, które pozwolą sfinansować potrzeby jednostek OSP w całej Polsce. Chcemy zapewnić jednostkom niezbędne wyposażenie do skutecznego przeciwdziałania pożarom lasów i powodziom.

– mówią organizatorzy akcji z ramienia portalu Siepomaga.pl

Sam udział w akcji też jest prosty. Pod kampanijną zbiórką każda jednostka OSP może założyć swoją Skarbonkę, z której wszystkie zebrane środki trafią właśnie do niej. Zebraną kwotę druhowie będą mogli przeznaczyć na działalność statutową, m.in. na: zakup potrzebnego sprzętu, umundurowania czy wyposażenia do strażnicy. Akcję Razem dla Strażaków z OSP można również wesprzeć dokonując wpłat na ogólną zbiórkę. Zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przekazane do jednostek biorących udział w akcji.

Akcja od samego początku cieszy się sporym zainteresowaniem. Już w pierwszych godzinach tegorocznej edycji druhowie założyli 10 skarbonek. W dalszym ciągu można zakładać kolejne. Łącznie na koncie akcji jest już ponad 6 tys. złotych. Kampania skierowana jednostek OSP zakończy się 7 maja br.

Trzy jednostki OSP, które w ciągu miesiąca zbiorą w swoich skarbonkach najwyższe kwoty otrzymają nagrody pieniężne od organizatora akcji – portalu Siepomaga.pl – w wysokości 20 tys. zł, 10 tys. zł i 5 tys. zł.

Szczegółowe informacje i regulamin akcji dostępne są na internetowej stronie kampanii w portalu Siepomaga.pl. Tak jak w zeszłym roku PortalStrazaka.pl jest w gronie partnerów medialnych akcji. Niebawem na Portalu pojawi się banner z bezpośrednim odnośnikiem do zbiórki. Z kolei na profilach społecznościowych będziemy cyklicznie relacjonowali przebieg akcji.

Fotografia nagłówkowa, ilustracyjna: materiały promocyjne organizatora Siepomaga.pl


Napisz do autora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »