Chojna: Auto rozbiło się na drzewie. Dwie młode osoby zginęły

Dwaj młodzi mężczyźni zginęli w wieczornym wypadku drogowym w miejscowości Chojna koło Gryfina w województwie zachodniopomorskim. Auto, którym się poruszali z dużą prędkością uderzyło w drzewo i rozpadło się na kilka części. Na miejscu pracowało 5 zastępów PSP i OSP.

W poniedziałek (11.07) tuż po godzinie 22:00 w rejonie skrzyżowania ul. Kościuszki z  ul. Jagiellońską w Chojnie doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Samochód osobowy marki Mercedes kierowany przez młodego mężczyznę wypadł z drogi i z dużą prędkością uderzył w drzewo. Auto owinęło się wokół drzewa i rozpadło na kilka części.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano strażaków PSP i OSP, zespoły ratownictwa medycznego oraz policję. Ratownicy zabezpieczyli miejsce wypadku, wrak auta pokryto pianą gaśniczą. Stwierdzono, że w aucie uwięzieni są dwaj mężczyźni w młodym wieku. Strażacy musieli wykonać dostęp do osób poszkodowanych. W tym celu wykorzystali sprzęt hydrauliczny. Poszkodowanymi zajęli się medycy. Jednak obrażenia jakich doznali kierujący autem i pasażer okazały się śmiertelne. Obaj zginęli na miejscu.

Na miejscu pracowało 5 zastępów PSP i OSP. Trwa wyjaśnianie wszystkich okoliczności i przyczyn wypadku.

Fotografia nagłówkowa: Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »