ORLEN dla Strażaków 2021 rozstrzygnięty

Zarząd Fundacji ORLEN rozstrzygnął tegoroczną edycję programu ORLEN dla Strażaków. Na stronie internetowej Fundacji opublikowana została lista jednostek Państwowej i ochotniczych straży pożarnych, których wnioski zostały zaakceptowane.

Program grantowy Fundacji ORLEN skierowany do strażaków od lat cieszy się niegasnącym zainteresowaniem. Korzystają z niego zarówno ochotnicze straże pożarne, jak również jednostki Państwowej Straży Pożarnej. Fundacja ORLEN nie informuje jak dużo wniosków wpłynęło w tegorocznej edycji. Jednak na liście jednostek, które zdobyły grant jest 267 pozycji. Znalazło się na niej 11 komend miejskich i powiatowych PSP, a także 256 ochotniczych straży pożarnych.

Szczegółowe informacje na temat przyznanej darowizny będą wkrótce dostępne na indywidualnych profilach jednostek w generatorze wniosków – przekazano w komunikacie.

W tegorocznej edycji do rozdziału była kwota 2 milionów złotych. Zgodnie z regulaminem, granty można przeznaczyć na zakup sprzętu ratownictwa specjalistycznego, pożarniczego, bądź wyposażenia osobistego strażaków. Lista jednostek z pozytywnie rozpatrzonymi wnioskami poniżej.

LISTA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »