Palimy się do pomocy – razem dla Strażaków z OSP

Z okazji Międzynarodowego Dnia Strażaka siepomaga.pl rusza z ogólnopolską akcją na rzecz jednostek OSP. Od dawna obserwujemy ciężką pracę służb ratowniczych i wiemy, że potrzeby są ogromne, dlatego uruchomiliśmy zbiórkę na zakup sprzętu i wyposażenia dla jednostek OSP w całej Polsce.

Strażacy to najbardziej zaufany zawód – od lat pomagają ludziom, każdego dnia narażają swoje zdrowie i życie, dbając o nasze bezpieczeństwo. Gdy zawyje syrena rzucają wszystko, by nieść pomoc tam, gdzie
jest ona potrzebna.

W Polsce wciąż funkcjonuje wiele jednostek, które są niedofinansowane. Stare, kilkudziesięcioletnie samochody, zużyty sprzęt niespełniający podstawowych norm bezpieczeństwa, brak odpowiednich warunków socjalnych czy odpowiednich środków ochrony… to tylko niektóre z potrzeb wielu jednostek OSP.

Nasz cel jest prosty – chcemy zebrać środki, które pozwolą sfinansować potrzeby jednostek OSP w całej Polsce.

Pod organizowaną przez nas zbiórką każda, zarejestrowana w ramach siepomaga.pl jednostka OSP może założyć swoją Skarbonkę, z której zebrane środki, w całości trafią właśnie do niej.

Pozostałe środki zebrane w ramach zbiórki siepomaga.pl zostaną podzielone między jednostki OSP, które
włączą się do akcji. Dodatkowo, Skarbonka, która zbierze największą liczbę unikatowych wpłat, otrzyma od siepomaga.pl extra wsparcie w wysokości 10.000 zł!

Dotychczasowa współpraca z jednostkami OSP pokazała nam jak wielką i silną społecznością są strażacy. Dziękując za zaangażowanie, chcemy wesprzeć ich codzienną pracę, aby i oni mogli czuć się bezpiecznie.

Skuteczne działanie jednostek ochotniczej straży pożarnej przekłada się na realną pomoc dla nas
wszystkich.

Wesprzyj akcję – link: www.siepomaga.pl/osp

Info/Foto: Materiały organizatora


Napisz do autora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »