Płaszewko: Tragiczny wypadek na obwodnicy Słupska. 3 osoby zginęły

Trzy osoby, w tym dziecko poniosły śmierć w porannym wypadku dwóch pojazdów na drodze S6 w okolicach Słupska na Pomorzu. Na wysokości miejscowości Płaszewko auto osobowe zderzyło się czołowo z samochodem ciężarowym. Droga jest zablokowana.

Płaszewko. Tragiczny, wtorkowy (30.05) poranek na ekspresowej „szóstce” w okolicach Słupska.  Przed godziną 8:00 na wysokości miejscowości Płaszewko doszło do zderzenia się dwóch pojazdów. Na miejsce udały się trzy zastępy Państwowej Straży Pożarnej ze słupskiej komendy. Skierowano tam również zespoły ratownictwa medycznego oraz policjantów.

Jak się okazało na obwodnicy Słupska doszło samochód osobowy zderzył się czołowo z ciężarówką. Osobówką marki Toyota podróżowały trzy osoby, w tym dziecko. Ich życia nie udało się uratować. Pierwsze informacje podawane przez straż pożarną mówiły o jednej ofierze śmiertelnej. Później informacje zweryfikowano. Kierowca ciężarówki nie odniósł poważniejszych obrażeń. Wiadomo, że był trzeźwy.


Wstępne ustalenia wskazują, że kierujący osobówką, jadąc w kierunku Trójmiasta zjechał na przeciwny pas ruchu, wprost pod ciężarówkę. Droga między węzłami Słupsk Wschód a Słupsk Południe była przez kilka godzin zablokowana. Trwa wyjaśnianie okoliczności i przyczyn zdarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »