Audi roztrzaskane na drzewie. Zginął 27-letni kierujący

27-letni mężczyzna zginął w porannym wypadku do jakiego doszło w pobliżu miejscowości Zahajki w powiecie bialskim (woj. lubelskie). Audi A4, którym kierował 27-latek wypadło z drogi i uderzyło w drzewo.

Informacja o wypadku drogowym między Żerocinem a Zahajkami do służb ratowniczych wpłynęła w poniedziałek (24.05) kilka minut przed 6:30. Samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Poszkodowana była jedna osoba. Na miejsce zdarzenia skierowano najbliższe jednostki OSP z Drelowa i Żerocina oraz zastępy JRG PSP z Międzyrzeca Podlaskiego, a także zespół ratownictwa medycznego i jednostki policji.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem osobowym marki Audi, 27-letni mieszkaniec gminy Drelów, na prostym odcinku drogi, w wyniku nadmiernej prędkości utracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewą stronę drogi i uderzył w drzewo – informuje bialska policja.

Siła uderzenia była na tyle duża, że auto uległo całkowitemu zniszczeniu, a kierowca z niego wypadł. Obrażenia jakich doznał 27-latek okazały się śmiertelne. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon.

Okoliczności i przyczyny wypadku ustalają międzyrzeccy policjanci pod nadzorem prokuratora. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz przeszukaniu miejsca zdarzenia w celu znalezienia ewentualnych innych poszkodowanych. W akcji uczestniczyło ogółem 5 zastępów PSP i OSP.

Foto: KMP Biała Podlaska, KM PSP Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »